Lajme

Optimizmi i fortë i Haradinajt: Jemi të mobilizuar për fitore

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj është takuar sot me kryetarët e degëve të partisë së tij në Klinë, Deçan, Pejë, Gjakovë e Junik.

Përmes një postimi në Facebook, ai ka thënë se partia e tij është e mobilizuar për fitore, shkruan lajmi.net.

Ai ka thënë se Dukagjini është kthyer në hartën e investimeve të mëdha.

Ky është postimi i plotë i tij në Facebook:

Me kryetarët e Aleancës nga Gjakova, Peja, Klina, Deçani dhe Juniku, të mobilizuar për fitore në zgjedhjet që i kemi përpara. Gjatë kësaj periudhe të qeverisjes vepruese, Dukagjini është rikthyer në hartën e investimeve të mëdha. Mbështetja e fuqishme për projektin 100% shtet, është garancë për qëndrueshmëri dhe zhvillim dinamik të tërë Kosovës. /Lajmi.net/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat