Sport

Nxitoi të digjte fanellën e CR7, videoja e tifozit të United bëhet virale

Një tifoz i Manchester United kërkoi të tregonte se sa i zemëruar ishte për faktin se Cristiano Ronaldo po shkonte te City, duke djegur fanellën e ekipit të tij të zemrës me emrin e portugezit në të.

Por, disa orë më vonë, CR7 u zyrtarizua si blerja e re e United, duke e bërë videon virale.

https://video.gjirafa.com/whatsapp-video-2021-08-27-at-22-17-49-mp4

Postime të ngjajshme
Sport

Pas ndeshjes me Lazion, Mourinho fjaloset me gazetarë dhe e braktis konferencën

Sport

Ylli i Serie A shënon gol të mrekullueshëm me shishe të ujit në dorë

Sport

Dueli i zjarrtë në Champions, PSG – Man City: Guardiola ka disa fjalë për Messin

Sport

Joshua u dërgua në spital menjëherë pas humbjes ndaj Usyk