Sport

Nxehtë edhe në Ligën e Parë – Ky është orari i plotë i dy grupeve!

Liga e Parë në futbollin kosovar vazhdon me xhiron e 14-të në fundjavë, shkruan Gazetasheshi.com

Spikat ndeshja e rivalëve të vjetër mes Lirisë së Prizrenit dhe Vëllaznimit të Gjakovës.

Kurse, interesant pritet të jetë edhe në kryeqytet ku Flamurtari do ta pres skuadrën e Dardanës.

Më poshtë e keni orarin e plotë nga dy grupet:

“Grupi A”

E shtune

Istogu – Malisheva

A&N – Onix

Dukagjini – Trepça

E diele

Liria – Vëllaznimi

Vushtrria – Drenasi

“Grupi B”

E shtune

2- Korriku – KEK-u

Ramiz Sadiku – Ferizaj

E Diele

Flamurtari – Dardana

Vllaznia Pozheranit – Ulpiana

Kika – Vitia

Të gjitha ndeshjet fillojnë nga ora 13:00.

Postime të ngjajshme
Sport

U largua nga Prishtina, Nikson Memaj bashkohet me ish-kampionët e Superligës

Sport

Përfundon “telenovela”, Ferhan Hasani e vazhdon karrierën në Shqipëri?

Sport

Momenti kur Klopp dhe Dyche gati sa nuk u rrahën

Sport

Vëllaznimi kërkon ndihmë financiare