Sport

Nxehet situata, përleshen Mourinho dhe Lampard

Chelsea është duke fituar ndaj Tottenham me rezultat 0-1 në ndeshjen e fazës së 1/8 të Ligës së Kampionëve.

Por spektakël ka pasur në stol ku është parë një përplasje verbale në mes të Frank Lampard dhe Jose Mourinho, shkruan Indeksonline.

Ata janë parë derisa gjuanin njëri tjetrin me fjalë dhe u nevojit ndërhyrja e gjyqtarit të katërt për të evituar ndonjë përplasje të mundshme fizike.

Kujtojmë se Mourinho ka qenë edhe trajner i Lampardit në kohët e tij të mira te Chelsea.

Postime të ngjajshme
Sport

Ballkani po feston fitoren në një kafene, Ismet Munishi pritet si një hero

Sport

Hyseni: Nuk bëmë paraqitje të mirë, ja se çfarë do ndodhë me Mezanin

Sport

Rezultatet e plota të xhiros së gjashtë në Ligën e Parë

Sport

Idrizi: Ishim më të mirë se Gjilani, ky talent i yni do jetë nga më të mirët në Kosovë