Sport

Nwabueze pranë rikthimit në Kosovë

Mediumi i njohur në Shqipëri “Panorama Sport” raporton që Gjilani dhe Drita janë duke kërkuar super sulmuesin e Superiores.

Bëhet fjalë për lojtarin e Laçit, Kyrian Nwabueze.

Nwabueze ka kontratë edhe 6 muaj me Laçin por largimi i tij varet nga drejtuesit e kurbinasve.

Nigeriani kishte luajtur në të kaluarën në Kosovë, pikërisht tek klubi i Dritës.

Postime të ngjajshme
Sport

Superliga e Kosovës: Kjo është lista e golashënuesëve pas 22 xhirove

Sport

Komisioni për Ankesa shqyrton shkresën e Drenicës, ky është vendimi i marrë!

Sport

FC Prishtina – Llapi kryendeshja e javës së 23-të

Sport

Fjalë të pakta, por me shumë kuptim… Ja çfarë thotë Klodian Duro pas fitores së Feronikelit