Show Bizz

Nusja e Gencit mbush 25 vjeç, prindërit i bëjnë dhuratën luksoze

Eni Koçi ka mbushur 25 vjec dhe nuk ka ngurruar qe te ndaje ne rrjet urimet e shumta.

Por ajo c’ka ka marr vemendjen tone eshte pikerisht dhurata nga prinderit e saj.

Ata i kane dhuruar nje unaze me diamant te personalizuar.

Perbri fotos se dhurates kengetarja shkruan:

”Dhurata me e bukur nga me te shtrenjtet e mi babi dhe mami”.

Ajo c’ka mungon eshte pikerisht urimi apo dhurata nga partneri i saj Genc Prelvukaj te cilen Eni nuk e ka ndare ende me fansat.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Don Xhoni zbulon se Noizy i kishte bërë “follow”, por nuk e kishte pranuar

Show Bizz

“I çmende grekët me bukurinë tënde”, moderatorja e Top Channel shkëlqen me bikini

Show Bizz

Shikoni çfarë zonje qenka nëna e Jehona Sopit

LajmeShow Bizz

Keith i bën dedikim romantik Adriana Matoshit