Lajme

Numërohen mbi 12% e votave në Fushë Kosovë, ja kush po prinë

Janë numëruar mbi 12 për qind të votave në Fushë Kosovë.

Sipas numërimit, aktualisht po prinë LDK me 62.61 për qind të votave.

Ndërkaq Bajçinca ka 37.39 për qind të votave. /frontonline.net

Related posts
Lajme

Policja kosovare poston foto duke gjuajtur me armë në poligon

Lajme

Shoferi në Ferizaj nuk e ndal gazin as në zebra, dalin pamjet kur godet këmbësorin dhe ik nga vendi i ngjarjes

Lajme

Borrell reagon pas sanksioneve të SHBA-së ndaj dy serbëve të Kosovës

Lajme

Gjendja e pacientëve me COVID në QKUK dhe spitale

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *