Lajme

Numërohen 78.99% të votave, kush është i pari Përparim Rama apo Arben Vitia?

Në Prishtinë deri më tani janë numëruar 78.99% të votave.

Nga këto vota deri më tani ka fituar kandidati i LDK-së, Përparim Rama më 51.18%, shkruan FrontOnline.

Kurse, Arben Vitia e Vetëvendosjes ka vetëm 48.825.

Related posts
Lajme

Policja kosovare poston foto duke gjuajtur me armë në poligon

Lajme

Shoferi në Ferizaj nuk e ndal gazin as në zebra, dalin pamjet kur godet këmbësorin dhe ik nga vendi i ngjarjes

Lajme

Borrell reagon pas sanksioneve të SHBA-së ndaj dy serbëve të Kosovës

Lajme

Gjendja e pacientëve me COVID në QKUK dhe spitale

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *