Sport

Nuk u shpall gjyqtari më i mirë, por Dardan Çaka ndjehet i fortë dhe më i motivuar se kurrë më parë

Gjykoi shumicën e takimeve derbi të sezonit 2020/21 në Superligë, por nuk u zgjodh si gjyqtari më i mirë i vitit.

Dardan Çaka ka postuar një shkrim interesant në profilin e tij në rrjetin social facebook, shkruan Gazeta Olle.

Gjyqtari i ri dhe me shumë përspektiv e vlerëson vitin 2020 si një vit me shumë suksese, teksa falenderon të gjithë për mbështetjen dhe vlerësimin gjatë komplet vitit.

Ai poashtu shton se “Sot, jam më i motivuar se kurrë më parë”.

Shkrimi i plotë:

Postime të ngjajshme
Sport

Bekim Balaj ndëshkohet me karton të kuq vetëm pesë minuta pasi u inkuadrua në derbin austriak

Sport

Limani me një premtim të madh për tifozët e Dritës para ndeshjes me Prishtinën

Sport

Këto janë ndeshjet miqësore që do t’i zhvillojë Prishtina në Turqi

Sport

Këta janë kundërshtarët që Drita do të përballet në ndeshjet miqësore në Turqi