Sport

Nuk u pa në TV, ky ishte gjesti i Ronaldos në drejtim të tifozëve të Atalantas pas përfundimit të ndeshjes

CR7 ishte heroi i Manchester United edhe njëherë.

Ylli portugez shënoi ndaj Atalantas në minutat e fundit të duelit të Ligës së Kampionëve për të barazuar rezultatin në 2-2 dhe për të shmangur humbjen turpëruese në Itali për ekipin e tij, shkruan GazetaBlic Sport.

Pas dy golave të realizuar, Ronaldo dukej mjaft i lumtur dhe bëri një gjest interesant teksa shkoi në dhomat e zhveshjes.
Sipas gazetarit, Brad Cox, Cristiano Ronaldo përshëndeti dhe ia dërgoi një puthje ultrasve të Atalantës teksa po ecte për në dhomat e zhveshjes.

E gjithë kjo erdhi pasi ata fishkëllyen lojtarin gjatë tërë ndeshjes.

Related posts
Sport

Këto janë skuadrat e kualifikuara në raundin eliminues në Ligën e Kampionëve

Sport

Barcelona nuk ia del në “Allianz Arena”, mposhtet nga Barcelona

Sport

Futbollisti i Dritës pritet të operohet, luajti 60 minuta me dorë të thyer ndaj Prishtinës

Sport

Barcelona pëson edhe golin e tretë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *