Show Bizz

Nuk mund ta besoni, kaq shumë ka ndryshuar Fahriye Evcen

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Çifti i njohur për publikon, Fahriye Evcen dhe Bengu kanë marrë vëmendjen me imazhin e fundit.

Fahriye Evcen ka vetëm 4 muaj që është bërë nënë dhe si çdo nënë e re ajo ka fituar disa kilogramë pas lindjes. Të gjithë filluan ta gjykonin pamjen e saj në fotot që qarkulluan pasi çifti u kthyen nga pushimet në Bodrum.

Ka qenë një tjetër aktore, Bengu, ajo që ka dalë krah saj duke i thënë se sa e mrekullueshme duket dhe sa me fat që është bërë nënë.Këto janë situata që vetëm dashakeqët shohin gjëra negative sipas Bengut.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto