Sport

Nuk kanë të ndalur largimet e futbollistëve nga skuadra e Feronikelit

Nuk kanë të ndalur largimet e futbollistëve nga skuadra  e Feronikelit, shkruan BlicMedia.

Së fundmi largimin  e tij nga kjo skuadër  e ka konfirmuar Besmir Bojku, me anë të një njoftimi në rrjetet sociale.

Faleminderit Feronikel
Faleminderit te gjithve per keto 2vite sa i kaluam se bashku, si momentet e mira dhe ato te pak sa te veshtira, asnje ndarje nuk eshte e lehte.
Se bashku me klubin perjetuam edhe emocionet e Ligës së Kampioneve dhe Europa Ligës, momente qe çdo futbollist i ënderron.
Nuk mundem pa i pershendet edhe Presidentin e klubit z. Naser Ramaj dhe Kryetarin e Komunes së Drenasit, z. Ramiz Lladrovci që gjithmone ishte së bashku me tifogrupin “Tigrat e Zi” duke na mbeshtetur si nga tribunat ashtu dhe jashte stadiumit.

Postime të ngjajshme
Sport

Prishtina testohet për COVID-19, e merr një lajm të mirë para finales së nesërme

Sport

Momenti kur bashkëlojtarët ia prishin gjumin Messit për ta uruar për ditëlindje

Sport

Ndryshohet orari i ndeshjes së Dritës, ja kur luan me Deçiqin

Sport

Kodraliu largohet nga KEK-u