Sport

Nuk ka paqe te skuadra shqiptare, tri raste të reja me koronavirus

Koronavirusi e ka prekur edhe skuadrën e Kukësit.Ka qenë vetë klubi verilindor me një postim në faqen zyrtare që ka bërë me dije infektimin e dy futbollistëve, dhe zëdhënësit për shtyp Erjon Allaraj, përcjell GazetaBlic.


“Kukësi njofton se dy futbollistët Godberg Barry Cooper e Mehdi Hetemaj dhe zëdhënësi Erjon Allaraj kanë rezultuar pozitiv me Covid 19.
Prej ditësh, futbollistët dhe zyrtari kanë shfaqur simptoma dhe janë vetëizoluar në shtëpi duke shmangur kontaktet me pjesën tjetër të skuadrës teksa në tamponët e kryer, kanë rezultuar të prekur nga COVID19” shkruan brenda komunikatës skuadra e Kukësit.

Postime të ngjajshme
Sport

Karton i kuq skandaloz për yllin e Kombëtares së Kosovës në Turqi

Sport

Derbi i javës zhvillohet në Istog, rivalët e vjetër të futbollit kosovar takohen në Prizren

Sport

Dikush me pica e dikush në jakuzi, futbollistët e Dritës po argëtohen para ndeshjes me Ballkanin

Sport

Futbollisti i Feronikelit emocionohet duke nderuar figurën e të ndjerit Shefqet Sinanit