Sport

Nuk ka kohë për pushim, këto janë ndeshjet e xhiros së 5-të në Superligë

Superliga e Kosovës nuk ka kohë për pushim dhe do të vazhdojë menjëherë xhiron e pestë në mesajavë.

Vëmendja kryesore do të jetë në Skenderaj, kur edhe do të zhvillohet takimi mes Drenicës dhe Dritës, shkruan Sheshi.info

Në anën tjetër, takim mjaftë interesant pritet të jetë edhe ai Ballkanit dhe Llapit, ku zhvillohet në Suharekë.

Më poshtë mund të shihni edhe orarin e plotë për fundjavën e “zjarrtë” në Superligë të Kosovës.

Postime të ngjajshme
Sport

U rrit në La Masia, rrëfehet Balliu: Ja pse u largova nga Barcelona

Sport

Carabao Cup kthehet me tri sfida, vëmendja në "Stamford Brigde"

Sport

Veprim i mirë nga Rashica, viziton Ambasadën e Kosovës në Britani të Madhe

Sport

Sot zhvillohet ndeshja e Superkupës Kosovë-Diasporë, Llapi – Kosova Düsseldorf