Sport

NUK KA DYSHIME! Pas disa përforcimeve Barça bën shitjen e madhe

Barcelona është e gatshme të heq qafe Sergi Roberto këtë verë, sipas Mundo Deportivo.

Mesfushori dhe mbrojtësi i djathtë ka vetëm edhe një vit nga kontrata e tij në Camp Nou por klubi nuk ka ndërmend t’i ofrojë atij një zgjatje dhe ka vendosur të shesë lojtarin tani.

Manchester City ka qenë i lidhur me ndërkombëtarin spanjoll pasi Pep Guardiola është një admirues dhe e njeh lojtarin që nga ditët e Barcelonës

Postime të ngjajshme
Sport

A ia lejon ligji italian Eriksenit të luaj përsëri për Interin?

Sport

Visoka tregon pse e zgjodhi Ferizajin dhe ka një premtim për “Ujqërit”

Sport

Mourinho me deklaratë prekëse pë Eriksen

Sport

Skandaloze: Serbo-austrikau e shanë me nënë futbollistin shqiptar të Maqedonisë