LajmeShow Bizz

Nuk flasin prej kohësh, Enca tregon se a e ka menduar ndonjëherë të pajtohet me Noizyn

Por teksa ndodhet e izoluar në shtëpi për shkak të koronavirusit, Enca ka vendosur që të bëjë një bashkëbisedim me ndjkësit, të cilët i kanë bërë pyetje të ndryshme.

Enca Haxhia është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare dhe shumë e dashur nga publiku. Teksa ndodhet e izoluar në shtëpi për shkak të koronavirusit, Enca ka vendosur që të bëjë një bashkëbisedim me ndjekësit, të cilët i kanë bërë pyetje të ndryshme dhe sigurisht që s’mund të mungonte një pyetje rreth Noizyt.

Dikur ata ishin miq të mirë dhe kanë sjellë disa bashkëpunime të suksesshme bashkë, por marrëdhënia e tyre u prish. Ata i kanë bërë deklarata thumbuese njëri-tjetrit shpeshherë nëpërmjet rrjeteve sociale. Së fundmi, Enca ka realizuar një intervistë për ndjekësit në Instagram. Njëri prej tyre e ka pyetur Encën nëse ka menduar të pajtohet me Noizyn. Ajo ka habitur ndjekësit me përgjigjen e saj duke thënë se “Po”, ka menduar të pajtohet me reperin.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Kaq bukur do të duket Rita në filmin e ri ku do luajë rolin kryesor

Lajme

Haxhiu: Hoti në SHBA u pajtua që ta fsheh të vërtetën për të zhdukurit

Lajme

Moti sot dhe ditëve në vazhdim

Lajme

Gjykatësi i Speciales e urdhëron Tomë Gashin të mos i publikojë dosjet sekrete