Show Bizz

Nuk do ta njihni Adelina Ismajlin, bën ndryshimin drastik në pamje

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Është kosideruar si diva e muzikës shqiptare e cila ka thyer tabutë e para, qysh në vitet e 90 ta duke sjellur stilin e yjeve hollivudiane në atë kohë.Adelina Ismaili përkundër viteve që ka prapë se prapë mbetet një ndër femrat më të bukura shqiptare, shkruan Kosovarja.

Këngëtares nuk i kanë bërë përshtypje thashethemet që janë bërë e bëhen në lidhje me veshjen e saj, duke realizuar gjithmonë synimet e saj e që vazhdon të jetë një inspirim për shumë këngëtare të reja shqiptare.Diva shqiptare vazhdon të rrëmbej vëmendjen edhe sot me paraqitjet e saj. Së fundi përmes një sorie në Instagram ajo ka treguar se ka bërë një ndryshim të madh në pamje.

39 vjeçarja ka ndryshuar stilin e flokëve duke i prerë ato shkurt. Ky stil i shkon shumë në të cilin duket mjaftëbukur.

Ndryshe sa i përket muzikës projekti i fundit i Adelinës titullohet “Qikat” të cilën e solli në bashkëpunim me Rina Balajn.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto