Sport

Norwich – Chelsea, mbyllet me këtë rezultat

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Norwich dhe Chelsea janë përballur në kuadër të javës së tretë në Premier Ligën angleze, shkruan BlicMedia.

Kjo sfidë ka përfunduar me rezultatin 2:3, në favor të skuadrës londineze.

Golat për Chelsean i shënuan, Abraham (dy gola) dhe Mount, ndërsa për Norwich shënuan Cantwel dhe Pukki./BlicMedia.net

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv