Show Bizz

Nora thyen heshtjen, e përmend Robertin: Veprimi i fundit shton dyshimet për ribashkim

Ishin dyshja më e pëlqyer dhe më e komentuar nga mediet rozë.

Vite më parë ata i dhanë fund lidhjes së tyre, por që një gjë do i lidh gjithmonë- vajza e tyre Renee.

Duket se dyshja ende kanë raporte të mira mes vete, duke shkëmbyer pëlqime e komente në rrjete sociale, por që kësaj radhe Nora na habiti me veprimin e saj.

Roberti publikoj një imazh bashkë me Renën ku mori vëmendje komenti i Norës: Renea ime e bukur duke e shoqëruar me një zemër komentin.

Mos dëshiron të tregojë se çifti dëshirojnë të ribashkohen sërish apo thjeshtë ruajnë raportin shkaku i vajzës?

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Edona kombinon maskën me veshjen

Show Bizz

Del kënga “Jam shqiptar” nga Shyhrete Behluli e këngëtari turk Sinan Akcil

Show Bizz

Ndryshimi drastik, Fifi gati sa nuk qanë kur tregon masën që ka arritur

Show Bizz

“Mehmet Kosova” bëhet baba për herë të parë, bllokon spitalin