Show Bizz

Nora poston fotot të zjarrta nga pushimet pas ndarjes, i tregon Robertit çfarë ka humbur

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Pasi është konfirmuar ndarja nga Roberti, Nora Istrefi, ka nisur pushimet me vajzën e saj.

Ajo ka vendosur që të largohet nga “zhurma e madhe” dhe prej disa ditësh gjendet duke pushuar në Turqi.

Ndërsa ende nuk e ka thënë asnjë fjalë për ndarjen, këngëtarja ka vendosur të sjellë fotografitë e para pasi Roberti bëri postimin për konfirmimin e ndarjes,.

Këngëtarja shfaqet në një palë bikini në ngjyrë të kuqe, ndërsa trupi i saj duket më në formë se asnjëherë, dhe kështu sikur dëshiron t’i tregon Robertit çfarë ka humbur.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto