Show Bizz

Nora parandjeu ndarjen nga Roberti, ja faktet

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Nora Istrefi dhe Robert Berisha i kanë dhënë fund martesës së tyre disa vjeçare.

Sigurisht që ndarja e Nora Istrefit dhe Robert Berishës ishte lajmi më i bujshëm i ditëve të fundit për mediat rozë.

Kishte kohë që përflitet për një ndarje mes të dyve, por ata e mohuan kategorikisht një lajm të tillë.

Mirëpo pas këtyre lajmeve nëse i kushtojmë pak vëmendje këngëve të Norës, teksti i tyre tregon shumë.

Kënga e parë ishte “Sa t’kom dasht” dhe është bërë 3 vite më parë kur filluan edhe krizat në marrëdhënien e tyre.

Ndërsa pas këtij hiti, ‘Majëm’ sikur e konfirmonte krizën në martesën e saj dhe problemet në lidhje.

Më pas erdhi bashkëpunimi me Skerdin “M’ke mungu”, teksti i të cilit tregon edhe më qartë se bëhet fjalë për një situatë ndarjeje.

Pas kësaj një tjetër bashkëpunim me motrën e saj Era Istrefin me këngën “Nuk e di” ku vetë teksti thotë se ajo nuk e di përse ai nuk është me të kur ajo e do aq shumë!

Së fundmi Nora e ka vulosur ndarjen me këngën “Jena nda” ku shpjegon se e gjithë ndarja është një rrjedhim i tradhtisë së pafalshme.

Të gjithë kemi menduar se janë thjesht këngë, sepse i tillë është arti, por Nora ndoshta në këngët e fundit nuk ka pasqyruar gjë tjetër veçse ndjesitë e saj.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto