Show Bizz

Nora me Robertin bashkë në deti? E tradhton Instagrami

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Buja e madhe rreth lajmit të ndarjes së këngëtares Nora Istrefi nga bashkëshorti i saj, Robert Berisha me gjasë do të vazhdoj edhe gjatë.

Fjalë gjithandej në media, e po ashtu nuk po ndalen thashethemet kafeneve. Të gjithë duan ta dinë arsyen e madhe të ndarjes.

Ndonëse po qarkullojnë fjalë kudo, as njëra pal nuk ka dhënë sqarime rreth asaj se pse gjithçka u mbyll mes tyre.

Nora këto ditë të zhurmës së madhe po relaksohet më Turqi. Nga atje shpesh po sjell edhe pamje freskuese, e në një nga videot në Instastory, e ka fokusuar edhe një mashkull.

E logjikshme që në këtë kohë të bëhet pyetja e madhe: Kush është ky?

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto