Show Bizz

Nora jashtë vendit, Roberti kalon kohë me Renee-në

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Ditën e sotme Nora Istrefi nëpërmjet një postimi në Instagram tregoi se është duke u larguar nga Prishtina.

Ajo tregonte një foto ku shfaqej në aeroportin e Prishtinës dhe nuk dihet nëse ky është një largim për pushime, koncert apo përgjithmonë.

Megjithatë ky udhëtim i saj e ndihmon Robertin të kalojë më shumë kohë me vogëlushen e tij dhe momentet e bukura i ka ndarë edhe me ndjekësit në rrjetet sociale.

Së fundmi ai ka publikuar një video në Instastory ku Renee shfaqet e veshur si mbretëresha e përrallave, Elsa dhe duket mjaft e lumtur.

“Elsa ime”.-shkruan Roberti mbi videon e vogëlushes.

Kohët e fundit Renee është parë shpesh në shoqërinë e të atit dhe kjo është e mira e prishjes së martesës me kompromis.

Përderisa prindërit e saj janë ende miq, Renee nuk do e ndiejë mungesë e asnjërit prej tyre.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto