Show Bizz

Nora Istrefi reagon pas lajmeve për bashkimin me Robert Berishën

Ka një javë që në medie përflitet për raportin e Nora Istrefit dhe Robert Berishës, pasi dyshja së fundmi ishin në pushime së bashku.

Për këtë tani ka reaguar edhe Nora Istrefi përmes një shkrimi, ku ka thënë se kur fëmija është në mes të një ndarje, lumturia e atij fëmiu është primare, shkruan Gazeta Online “Reporteri.net“.

Tutje këngëtarja ka shkruar se tani mes tyre është vetëm një miqësi korrekte.

“Nuk e di sa eshte e ruges te sqarohem per heren e 100’të, por ne fakt me shume me shqeteson mendesia sesa shkrimet per raportet tona me Robertin. E kam thene ,do ta them dhe do vazhdoj te mbroje kauzen qe pas cdo ndarje kur femijet jane ne mes, lumturia e tyre eshte primare (hiq anash inatet ballkanike ,thashethemet dhe paragjykimet )….. Une do vazhdoj te kaloj kohe me babin e Renee’s
perderisa ajo eshte e Îumtur, ndersa ne raportet tona personale ska ndryshu asgje pervec nje miqesie korekte…. Nuk e di a ju lumuturon ky sqarim por do doja me shume te ishte vedijesues”, ka shkruar Nora në Instagram.

Ndryshe, Nora dhe Roberti i dhanë fund lidhje së tyre tri vite më parë, derisa historia e tyre e dashurisë ka zgjatur plot 13 vite.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Fifi me gjendje të keqe shëndetësore brenda shtëpisë së madhe të BB VIP

Show Bizz

Atdheu dhe Antonela bëhen bashkë

LajmeShow Bizz

Duda Balje me set të ri fotografik, me fustanin e ngushtë dhe të gjatë thekson format trupore

LajmeShow Bizz

Me t’u kthyer në Kosovë, Morena Taraku ndalohet nga Policia e Kosovës