Show Bizz

Nora Istrefi dorëzon padi në gjykatë për ndarje nga Robert Berisha

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Këngëtarja Nora Istrefi, ka dorëzuar padi në gjykatë për divorc nga Robert Berisha.

Padia është bërë dy javë më parë në Gjykatën Themelore të Prishtinës.

“Padia është dorëzuar dy javë më parë në Gjykatë. Arsyeja e kësaj është se Robert Berisha, është abuzues dhe është në lidhje jashtëmartesore me një modele nga Prishtina”, ka thënë një burim për Insajderi.

Ky burim ka thënë se çifti i famshëm i showbizit ka më shumë se një vit që nuk janë bashkë.

E pyetur në qershor të këtij viti ajo ishte shprehur se janë më se të dashuruar.

“Ne vazhdojmë me qenë të dashuruar, me qenë prindër dhe bashkë të lumtur”, ka thënë Nora.

Edhe pse kanë 13 vite së bashku, fundi i këtij rrugëtimi nuk ishte i paraparë të ndodhte në këtë vit. Në vitin 2014 në një emision Roberti i kishte thënë asaj ‘mu ke bo si motër’, ndërsa përgjigjja e saj ishte ‘Si motër shpirt a, ani kur dush e kryjmë këtë far pune’.

Gjatë prezencës së Robertit në ‘Dance Ëith Me’, u vërejt edhe mungesa e suportit të kësaj të fundit ku u arsyetua se ajo programin e konsideron si biznes, shkruan Insajderi.

“Nora e sheh garën e tij në DËM, e përcjell, por nuk më poston mua, nuk e poston Renen, as nuk poston dikë tjetër që nuk ka të bëjë me biznesin e saj. Ajo, Instagramin e ka thjesht për biznes”, – tha Roberti.

Duket se dyshja përpos biznesit me rrjete sociale e kishin edhe me realizimin e këngëve ku dukeshin më të dashuruar se kurrë.

Të zhveshur e me skena erotike ata publikuan dy këngë në vitin 2014 e 2017, të titulluara ‘Baby jem’ dhe ‘Ska inat’.

Në këngën e fundit të publikuar nga ajo, mesazhet dukeshin tejet të koduara e të cilat ishin tejet të pakuptueshme.

“A jena nda”, “ke gabu, ke gabu”, ishin disa prej këtyre kodeve që lanë emigmën të pazgjidhur.

Detaji tjetë i cili ngatërroi mendjen e publikut ishte edhe fotosesioni i Robert Berishës me Zana Berishën.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto