Show Bizz

Nora ‘godet’ Robertin me foton e fundit

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Nora Istrefi po vazhdon të jetë një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ajo dhe Robert Berisha para pak muajve i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare.

Pas ndarjes Nora po shfaqet gjithnjë e më tërheqëse.

E së fundi, ajo ka publikuar një foto bashkë me një mik të sajin.

Kjo veshje e saj duket se do ta nervozojë Robertin.

 

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto