Show Bizz

Nora e Roberti bashkë në pushime: Ata prapë na hamendësojnë me veprimin e tyre

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Ndarja e bujshme ka bërë që emrat e tyre të bëhen më të lakuarit në mediat rozë.

Është fjala për Nora Istrefin dhe Robert Berishën të cilët tash e sa vite ishin bashkë, ndërsa kohën e fundit ata kanë ndarë rrugët e tyre të jetës, shkruan Reporteri.net.

Këtë e ka bërë të ditur vet këngëtari përmes një statusi në rrjetin social Instagram, duke treguar për ndarjen e tyre.

Kjo po që bëri pluhur gjithandej, duke bërë të nxjerrin edhe aludime të ndryshme për ndarjen e tyre, teksa edhe vetë Nora thuhet se ka tradhtuar Robertin me një avokat.

Por, përderisa Instagrami i tradhton ata të dy, kjo nuk lë vend për imagjinatë.

Së fundi, Nora Istrefi po shijon çaste të mira në Turqi, teksa në Instastory ka publikuar një foto të vajzës së saj nga pushimet.

Por, jo vetëm kaq, menjëherë pas Norës, Roberti ka bërë publike foton e njëjtë në po të njëjtin vend.

Kjo pra na e vërteton të paktën ata kanë ende marrëdhënie të mira mes tyre./GazetaReporteri/.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto