Show Bizz

Nora e bardhë si “bora”

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Këngëtarja Nora Istrefi, ka postuar disa fotografi në Instagram ku shihet e bardhë si bora. E kjo ndoshta sepse Nora ende nuk ka pasur kohë për pushime që të marrë rreze dielli.

Nora si gjithmonë është shfaqur shumë tërheqëse, edhe pse duket se ka vënë shumë tualet.

Këngëtarja nuk ka shkruar asgjë më shumë se “🔥”, por ky ‘emoji’ dhe kjo foto e thjeshtë e Norës, ka mjaftuar që të grumbullojë plotë 14.4 mijë pëlqime, dhe qindra komente pozitive.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto