LajmeShow Bizz

Noizy zbulon planin për prishjen e koncertit të Bregoviqit në Korçë

Reperi i njohur Noizy ka bërë një tjetër reagim mbi ftesën që i është bërë këngëtarit serb Goran Bregoviq, për të performuar në Festën e Birrës në Korçë.

E duke parë që organizatorët nuk po zmbrapsen por po vazhdon të theksohet se Bregoviq do të jetë i ftuar nderi, Noizy duket se ka një tjetër plan.

Ai përmes një shkrimi të publikuar në InstaStory, ka shpalosur idenë e organizimit të një tjetër koncerti të përmasave të mëdha në Korçë në po të njëjtën ditë që Bregoviq pritet të ngjitet në skenë.

Postime të ngjajshme
Lajme

‘Amerika merr në dorë komplet situatën’

LajmeSport

Joshua - Usyk, këtu mund ta shikoni "LIVE" meçin!

Lajme

U mbajt mbledhja e Këshillit të Sigurisë së Kosovës, ja për çfarë u diskutua

Lajme

Tragjike: Vetura del nga rruga dhe bie në lumë, një i vdekur dhe dy të lënduar