Show Bizz

Noizy na e prezanton të dashurën e tij të re, ja kush qenka

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Është njëri ndër reperët më të mirë të Shqipërisë, shkruan “InfoKosova”.

Noizy ka një karrierë të gjatë e të mbushur me këngë të cilat i pëlqejnë shumë fansat e tij.

Nëpër këngët e tij ai tregon se si po e shijon jetën, madje nëpër videoklipe jo rrallë herë shohim se reperi e paraqet jetën e tij shumë luksoze.

Por, si duket edhe në realitet e ka një jetesë të tillë. Së fundmi Noizy ka publikuar disa fotografi të një veture shumë të bukur dhe të kushtueshme, ndoshta këtë ia ka bërë dhuratë vetit për këtë vit të ri. E fotografitë që do t’i shihni edhe ju tani,

Noizy i shoqëron me fjalën “Dashuri ron me një zemër “♥”, duke na bërë të kuptojmë se ai qënka i dashuruar në këtë veturë superluksoze.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto