LajmeShow Bizz

Noizy ‘kërcënon’ këngëtarin serb që pritet të performoi në festen e birrës në Korçë

Rep-artisti ka shprehur pakënaqësinë e tij përmes rrjeteve sociale.

Rigel Rajku, i njohur si Noizy ka reaguar përmes disa postimeve në Insta Storien e tij për pjesëmarrjen e këngëtarit Goran Bregovic.

“Kush e njeh atë? Ashtu si nxiti ai luftën në Kosovë do nxis unë fansat e mijë”, ka shkruar ndër të tjera reperi në postim.

Tutje, vazhdon duke e përmendur edhe Dua Lipën e cila po vazhdon qëndrimin e saj në Shqipëri.

“Plus Dua Lipa është këtej, thirreni atë”?, kanë qenë fjalët e Noizyt. /frontonline.net

Postime të ngjajshme
Lajme

‘Amerika merr në dorë komplet situatën’

LajmeSport

Joshua - Usyk, këtu mund ta shikoni "LIVE" meçin!

Lajme

U mbajt mbledhja e Këshillit të Sigurisë së Kosovës, ja për çfarë u diskutua

Lajme

Tragjike: Vetura del nga rruga dhe bie në lumë, një i vdekur dhe dy të lënduar