Show Bizz

Noizy i zoti edhe në kuzhinë, shikojeni çfarë përgatit

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Noizy ka treguar aftësitë e tij në kuzhinë.

Noizy duket se e ka pasionin kuzhinën, madje qenka i zoti edhe në këtë drejtim, shkruan lajmi.net.

Reperi ka publikuar së fundi disa video në InstaStory, përmes së cilave shfaqet duke përgatitur ushqim në kuzhinë.

Ai po fërgonte mish në një tigan ku kishte vendosur qepë dhe hudhër, ndërsa specialiteti dukej se po do të bëhej mjaft i shijshëm.

Për ndryshe, “Kallabllak” titullohet projekti i fundit muzikor nga Noizy, ndërsa ka paralajmëruar këngë të reja.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto