Show Bizz

Noizy e kërcënoi publikisht, Blero shfaqet i penduar: Ishte faji im

Një nga artistët më të talentuar, Blero, ka qenë së fundmi i ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’ në RTV Ora.

Ndër të tjera, Blero ka kujtuar dhe një nga ngjarjet që bëri bujë vite më parë në mediat shqiptare, pikërisht momentin kur reperi Noizy e kërcënoi me fjalor dhe e ofendoi në telefon.

Kjo bisedë që ende ndodhet në YouTube është përmendur në emision nga moderatorja Ester Bylyku, dhe Blero ishte i gatshëm të përgjigjej.

Këngëtari lë të kuptohet, se gjërat mes tij dhe Noizy, më në fund janë zgjedhur.

“Po, jemi takuar. Ishte faji im. Unë e nisa. Jemi takuar dhe e kemi sqaruar, kemi bërë edhe një turne në New York”, u shpreh Blero.

Postime të ngjajshme
LajmeShow Bizz

Kim Kardashian u paralajmërua të mos bashkëpunonte me presidentin Trump

Show Bizz

Të gjithë sytë nga Kylie Jenner, kaq seksi ka kohë që se kemi parë

Show Bizz

Kështu mbrohen nga “syri i keq” Genta me turkun

Show Bizz

Zaimina Vasjari zbulon gjoksin, ‘aksidentalisht’ tregon se nuk ka veshur fare reçipeta