Show BizzSport

Njihuni me vajzën seksi që ka refuzuar Ronaldon

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Cristiano Ronaldo është një nga futbollistët më të mirë në botë, për shkak të asaj që ka dhënë në futboll dhe trofetë që ai ka fituar.

Përveç suksesit në fushat e blerta, portugezi ka pasur edhe një sukses të jashtëzakonshëm me femrat, teksa është një nga sportistët më të pëlqyer.

Të shumta janë vajzat që i shkruajnë portugezit, për simpatinë që kanë për të.

Megjithatë ka edhe nga ato që e refuzojnë Ronaldon, dhe një nga to është edhe bukuroshja ruse, Viktoria Odintcova.

 

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore