Sport

Njihuni me superportierin e Llapit, pritjet e tij të lënë pa fjalë

Llapi kohëve të fundit ka pasur telashe të mëdha më portën, por duket se së paku për stinorin pranveror e ka siguruar këtë gjë, shkruan “Zeri.info”.

Ardhja e portierit kroat Marijan Coric 204 cm duket si një zgjidhje e mirë për skuadrën e Tahir Batatinës.

Coric për një kohë bëri karrierë në Kroaci te Iskra dhe reflekset e tij siç shihen të një video më poshtë duken të jashtëzakonshme.

Ndiqeni disa nga momentet më të mira të Marjan Coric.

Postime të ngjajshme
Sport

Futbollisti i njohur ndahet me skuadrën e Ulpianës

Sport

Drita merr rrugë për në Turqi, kampionët do t’i zhvillojnë katër ndeshje kontrolluese

Sport

Ja kush janë kandidatët kryesorë për ta zëvendësuar Lampardin te Chelsea

Sport

Chibueze rikthehet në futbollin kosovar, afër marrëveshjes me klubin e njohur