Sport

Njihuni me super hendbollisten e K.H.F. Verona

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Diana Feta është një nga hendbollistet e cila padyshim se ka një të ardhme të ndritur, shkruan BlicMedia.

Diana ka lindur me datë 13.12.2001 dhe jeton në qytetin e Kastriotit (Obiliq).

Ajo shquhet si një hendbolliste tejet e mirë dhe tani e tre vite bartë shiritin e kapitenes te ekipi K.H.F.”VERONA”.

Diana është zgjedhur dy herë si hendbolliste e vitit në komunën e Obiliqit në vitin 2018 dhe 2019.

Po ashtu ajo është ftuar edhe në Reprezentacionin e Kosovës për U18. /BlicMedia.net

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv