Show Bizz

Njihuni me shqiptarin që e preku live Pamelën

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Ky është Toni Dovolani, shqiptari që i mëson divat e Hollivudit të kërcejnë, shkruan “Kosovarja”.

Në këtë fotografi, Dovolani shihet duke i qëndëruar pranë aktores Pamela Anderson, e cila është sinonim I femrës joshëse e sensuale.

Toni, me gjasë është shqiptari i vetëm që e ka prekur Pamelen “live”, shkruan “Kosovarja”.

Eh, sa kush do të donte ta bënte një gjë të tillë.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto