Lajme

Njihuni me sheikun e Kosovës dhe jetën e tij luksoze

Xhevat Ahmeti është banori nga fshati Bresan e që i pëlqen të vishet si sheik.

Ai njihet si sheiku i Tropojës dhe artisti i Kosovës i cili ka fituar simpatinë e banorëve të zonës së tij për mënyrën e të jetuarit, transmeton Reporteri.net.

Ai ka treguar se në çdo qytet e presin mjaft mirë dhe e respektojnë jashtë mase.

Sheiku nga Kosova ka treguar se si të preferuar ka këngëtaren Gjyste Vulaj e cili ia ka vënë edhe epitetin artisti i Kosovës.

“Në çdo koncert të Gjyste Vulaj kam shkuar” tha ai.

Ai gjithashtu tregoi se me aq sa ka mundësi ndihmon familjet në nevojë.

Related posts
Lajme

Njeriu më i pasur në botë i shet të gjitha shtëpitë, ja ku do të jetojë

Lajme

Gastronomët kërcënojnë Qeverinë

Lajme

Ky është parashikimi i motit për nesër

Lajme

Çfarë moti do të mbajë nesër në Kosovë?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *