Blic Plus

Njihuni me djalin e madh të Kadri Veselit, identik si babai

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Njihuni me djalin e madh të Kadri Veselit.

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli përveç politikan është edhe një baba mjaft i përkushtuar.

Ndonëse në publik nuk i shfaq shpesh, Veseli duket se kalon një kohë të mirë edhe me familjen e tij.

Veseli dhe bashkëshortja e tij Violeta, janë prindër të katër fëmijëve, ndërsa djali i tyre i madh është kopje e babait të tij.

Në një fotografi që është bërë nga festat e fundvitit, Veseli shihet pranë fëmijëve dhe bashkëshortës së tij, ndërsa ajo që bie më shumë në sy është ngjashmëria e djalit të madh me babain, si dy pika ujë.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Blic Plus

Nuk do ta besoni sa paguhet Arbana për një muaj

Blic Plus

Faton Peci i çon “selam” nga Istogu Bekë Berishës...

Blic Plus

Merkel jep lajmin e madh, Kjo vlen edhe për Shqiptarët që jetojnë në Gjermani

Blic Plus

Letra prekëse e një babi të varfër për të pasurin që ia gërvishti veturën