Lajme

Një vend tjetër në alarm, zbulohet rasti i parë me variantin e ri të Covid-19

Varianti i ri i koronavirusit që u zbulua në Britani është shfaqur dhe në një tjetër vend.

Bëhet fjalë për Suedinë, ku është konfirmuar rasti e parë me këtë variant.

Autoritetet suedeze kanë bërë me dije se personi i parë i konfirmuar me variantin e ri të koronavirusit është izoluar dhe deri më tani nuk ka të infektuar të tjerë.

Postime të ngjajshme
Lajme

Qeni ndjek ambulancën që merr pronarin e tij, dhe pret gjashtë ditë jashtë spitalit

Lajme

Pacolli tregon nëse kishte ofertë nga Albin Kurti për zgjedhjet e 14 shkurtit

Lajme

Këto janë rrugët ligjore për partitë pas vendimit të KQZ’së për mos-certifikim

Lajme

Paralajmërohen vërshime në këto zona nesër