Lajme

Një vdekje e dyshimtë në Prishtinë

Një shtetas i huaj është gjetur pa shenja jete në banesën ku po jetonte.Vdekjen e ka konstatuar mjeku kujdestar.Për rastin policia e Kosovës është njoftuar dje rreth orës 13:00, nga tre dëshmitarë.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar për obduksion.VDEKJE E DYSHIMTË


Prishtinë, 21.11.2020-13:00. Tre dëshmitarë meshkuj Kos.kanë njoftuar se kishin gjet pa shenja jete viktimën mashkull shtetas i huaj në banesën ku po jetonte. Në vend-ngjarje kanë dal njësitet përkatëse. Vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku kujdestar. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë dërgohet në Obduksion.

Postime të ngjajshme
Lajme

Bill Gates parashikon se kur do të ndodhë pandemia e ardhshme

Lajme

Komisioni për Punë të Jashtme dhe Diasporë mban mbledhje

Lajme

Sot mbahet seanca plenare e Kuvendit të Kosovës

Lajme

Parashikimi i motit në Kosovë