Sport

Një tjetër kandidat del në skenë për zëvendësimin e Ole Gunnar Solskjaer

Një tjetër kandidat del në skenë për zëvendësimin e Ole Gunnar Solskjaer, sigurisht nëse drejtuesit e Manchester United vendosin ta shkarkojnë norvegjezin.

Siç raporton Daily Mail, trajneri aktual i Leicester City-t, Brendan Rodgers, është favorit për stolin e ‘Djajve të Kuq’, nëse do të ketë ndryshim në pankinë.

Mësohet se drejtuesit e United kanë kontaktuar një menaxher për të testuar kandidatët e mundshëm.

Në listën, nga e cila doli Conte (tashmë pjesë e Tottenhamit) dhe ku janë edhe emrat e Ten Hag dhe Zidane (sipas shtypit anglez mbeten opsione të vështira), Rodgers shfaqet si kandidati më i mundshëm.

Pas disa rezultateve të dobëta, po shtohen dita-ditë.

Related posts
Sport

Granit Begolli afër marrëveshjes me skuadrën e madhe kosovare

Sport

Këto janë 12 skuadrat që tanimë kanë siguruar kualifikimin nga grupet e Ligës së Kampionëve

Sport

PAMJET: “Shpërthen” stadiumi San Siro, shënohet goli i parë në ndeshjen Milan-Liverpool

Sport

Kroos me gol spektakolar zhbllokon shifrat në ndeshjen Real Madrid – Inter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *