Sport

Një shqiptar largohet nga Lazio!

Riza Durmisi kërkon një klub të ri pas përfundimit të huazimit në Nice.

Lojtari mund të kthehej në Brondby, ku u rrit dhe ku do të pritej me krahë hapur.

Një hipotezë e vlefshme vetëm për orët e fundit, megjithatë, me Lazion që kërkon zgjedhje tjera.

Mediat italiane raportojnë se ai mund të kalojë në Celta Vigo edhe nëse nuk ka biseda të mëdha në këtë drejtim.

Disa surpriza të minutës së fundit nuk mund të përjashtohen, ndërsa është e sigurt që gjithsesi do të gjendet një klub i ri.

Postime të ngjajshme
Sport

Këta janë golashënuesit më të mirë pas tetë xhirove në Superligën e Kosovës

Sport

Këtë sezon Ballkani me Dritën po udhëheqin, por ja si dukej tabela e Superligës pas 8 javëve të sezonit të kaluar

Sport

Në mesjavë xhiroja e nëntë, super derbi në Therandë

Sport

Shkëlqeu me 2 gola dhe 1 asist, Berisha merr një notë të madhe për paraqitjen e sotme me Akhmatin