Lajme

Një person plagoset rëndë me thikë në oborrin e shkollës në Ferizaj

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Një person është plagosur rëndë me thikë në oborrin e shkollës në Ferizaj.

Policia ka treguar se viktima është një mashkull dhe se gjithçka ka ndodhur në oborrin e shkollës së mesme ekonomike, shkruan lajmi.net.

I njëjti është dërguar në emergjencën e Ferizajit për trajtim mjekësor.

Rasti ka ndodhur gjatë ditës së djeshme teksa nuk njoftohet për të arrestuar. /Lajmi.net/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat