Lajme

Një person bie në një hendek duke shëtitur në Prevallë

Një person duke shëtitur në Prevallë ka rrëshqitur aksidentalisht dhe ka ra në një hendek.

Kështu ka njoftuar Policia e Kosovës në raportin 24-orësh, në të cilin thuhet se i lënduari është ndihmuar nga disa qytetarë, përcjell Demokracia.com.

“Zona e Prevallës, 06.09.2021-07:30.Raportohet se viktima mashkull kosovar duke shëtitur në bjeshkë ka rrëshqitur aksidentalisht dhe ka ra në një hendek. I lënduari është ndihmuar nga disa qytetar të rastit”, thuhet në raportin e PK-së

Sipas policisë më pas i lënduari nga ndihma e shpejt është dërguar në tretman mjekësorë.

Postime të ngjajshme
Lajme

Paralajmërimi i Donika Kadaj-Bujupit

Lajme

Pamje: Aksident i rëndë në Prizren, ka të lënduar rëndë

Lajme

Valon Syla shkon me ‘mindil’ në Pressing, e tregon arsyen pse veproi kështu

Lajme

Këto janë komunat që nuk kanë asnjë rast aktiv me koronavirus