Sport

Një nga futbollistët kryesor i largohet Malishevës

Sulmuesi anësor Altin Aliu nuk do të jetë më pjesë me Malishevës.

Futbollisti dhe klubi pas paraqitjeve të mira kishin arritur të ngjiten në Superligë nga Liga e Parë.

“Të dashur miq dhe ju sportdashës, me kete postim po ju informoj që nga sot nuk do të jem më pjesë e klubit FC MALISHEVA”.

“Mirënjohës dhe falënderues do të ju jem çdo here Qytetit dhe klubit te Malishevës”, ka shkruar ai.

Mbetet të shihet se cila do të jetë skuadra e radhës.

Postime të ngjajshme
Sport

Superkompjuteri parashikon renditjen finale në Premierligë

Sport

Publikohet ranglista e re e FIFA-së, ja ku rënditet Kosova

Sport

Superlajm për Edon Zhegrovën

Sport

Aguero arrin te Barcelona dhe shpenzon gjysmë milioni euro për të blerë një veturë të re