Show Bizz

Një nënë seksi si Emina Çunmulaj, mahnit me linjat në rroba-banje

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Emina Çunmulaj shfaqet në top-formë në fotografinë e fundit.

Emina Çunmulaj ka vendosur që ditët e para të 2020-ës t’i kalojë në pushime, shkruan lajmi.net.

Ajo bashkë me partnerin e saj, Sam Nazarian, po i shijojnë në maksimum këto pushime.

Së fundi, Emina postoi një fotografi në Instagram, në të cilën u shfaq e veshur në bikini dhe dukej për mrekulli.

Modelja edhe kësaj radhe dëshmoi se është ndër nënat më seksi të shoubizit. /Lajmi.net/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto