Show Bizz

Një nënë e përkushtuar si Kim Kardashian, pozon pranë fëmijëve

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Kim Kardashian është një nga figurat më të njohura të mediave rozë në nivel ndërkombëtarë dhe për këtë arsye ajo qëndron gjithnjë nën llupën e mediave për secilën lëvizje që ajo bën, shkruan Indeksonline.

Falë formave trupore ajo ka marrë një vëmendje të madhe në publik, e të qenit nënë nuk e ka penguar atë aspak të mbahet në formë të mirë.

Kim dhe reperi Kanye West kanë 4 fëmijë dhe bukuroshja duket se është një nënë e përkushtuar.

Ajo së fundmi ka publikuar një fotografi me 4 fëmijët e saj në ishujt Bahamas dhe ata duken një familje shumë e lumtur dhe e kompletuar.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto