Show Bizz

Një ‘Mama’ sensuale, shndërrimi i Big Mamas që na la pa fjalë këtë verë (FOTO)

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Besjana Kasami padyshim që tani mund ta ndryshoj pseudonimin e saj nga Big Mama në “Seksi mama”, kjo pasi këngëtarja ka pësuar një ndryshim drastik në pamjen e saj.

Artistja nga Maqedonia në një periudhë të shkurtër arriti forma perfekte duke mahnitur të gjithë me ndryshimin e saj.

Big Mama, është nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar dhe kjo u vërtetua edhe në verën e këtij viti, ku ishte ndër më të kërkuarat në koncerte dhe festa familjare.

Besjana në të gjitha paraqitjet e saj u shfaq mjaft tërheqëse dhe e kuruar deri në detajin e fundit, shkruan Gazeta Express.

Veshjet e përzgjedhura me kujdes bënë që Bigi të fitojë vëmendje të madhe ku do ku ishte e pranishme.

Pasi që sezonin veror e mbylli me sukses, Bigi pritet të kthehet me emisionin e saj dhe me projekte të reja muzikore.

Më poshtë mund të shihni disa nga paraqitjet më të bukura të Big Mamës këtë verë:

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto