Sport

Një incident tjetër nga Xhaka, këtë herë zihet me shokun e skuadrës

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Futbollisti kosovar, Granit Xhaka, përsëri është tradhtuar nga nervat e tij.

Mesfushori i Arsenalit ka shkaktuar një tjetër incident në fushën e blertë.

Xhaka, ka pasur një moment nervoze me shokun e skuadrës, Rob Holding, gjatë ndeshjes kundër Leeds United-it.

Për të mos eskaluar situata, lojtarët e Arsenalit janë futur në mes të Xhakës dhe Holdingut.

Krejt kjo ka ndodhur gjatë pjesës së parë, në ndeshjen që po luhet aktualisht, midis Arsenalit dhe Leeds United-it, në kuadër të Kupës FA.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv